HAKKIMIZDA

Yeşilin bulundugu her mekana  kattıgı yeniliklerle tanınan firmamız 2009 yılından bu yana faaliyet gostermektedir. Peyzaj alanlarında özellikle zemin kaplayan malzemeler uzerine uzmanlaşan Mevsim Bahce Tedarik, üretimini gerçekleştirdiği ürünler,  gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki bir çok projede kullanılarak mekanlara deger katmıştır.

HİZMET KALİTESİ

Satıs odaklı olmaktan daha çok çözum odaklı hizmet sunmaktayız. Öncelikle her müşterimiz ile saglıklı iletişim kurmayı amaç ediniyoruz.

URUN KALİTESİ

Uretimini ve satışini yaptıgımiz urunler, uluslar arası kalıte normlarındadir. 2009 yılından gunumuze, kamu kuruluşları ve ozel sektor firmaları urunlerimizi guvenle kullanmaktadır.

HEDEFLERİMİZ

2012 yılına kadar ithalatı yapılan urunlerin, Türkiye’de uretimine başlayarak ve bu ürünleri ihrac ederek ülke ekonomisine katma deger sağlamaktayız. Hedefimiz yurt içi ve yurt dısına sunabilecegimiz yeni urunler geliştirmektir.

ÇEVRECİLİK ANLAYIŞIMIZ

Doğada bulunan ve ekonomik degeri olmayan atıl kaynakları işleyerek hazırladığımız urunler ile cevreye bitkiye ve toprağa koruyucu ve guzelleştirici değerler katmaktayız.